KreuCelebrity

Vanessa Hudgens zbulon shtatzëninë në Oscars 2024: kush është babai?

Vanessa Hudgens zbulon shtatzëninë në Oscars 2024: kush

Vanessa Hudgens, e njohur më së shumti për rolin e saj në serinë e filmave "High School Musical", kaloi në tapetin e kuq të Oscars 2024 këtë të diel, ku dha dhe lajmin e ëmbël se është në pritje të ëmëbël.

Vanessa Hudgens zbulon shtatzëninë në Oscars 2024: kush

Hudgens, 35 vjeç, dukej shumë bukur me barkun e rrumbullakosur teksa kishte zgjedhur një fustan të zi.  Teksa pozonte për foto dhe bënte intervista në tapetin e kuq, nëna e ardhshme e përqafonte me duar barkun e rrumbullakosur, duke buzëqeshur nga urimet e shumta që merrte nga të pranishmit.

Ajo u martua me Seattle Mariners, Cole Tucker në dhjetor 2023 dhe me sa duket ishte shtatzënë në dasmë. Pas ceremonisë, Hudgens mori pjesë në festën e Oscars Vanity Fair me një fustan të tejdukshëm.

Vanessa Hudgens zbulon shtatzëninë në Oscars 2024: kush

Kujtojmë që Vanessa Hudgens ishte në lidhje më parë me aktorin Austin Butler për gati tetë vjet përpara ndaheshin në janar

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF