KreuCelebrity

Vera Grabocka, Ermal Mamaqi dhe Pandi Laço, 3 VIP-a që i bashkon një datë!

Vera Grabocka, Ermal Mamaqi dhe Pandi Laço, 3 VIP-a që i bashkon

3 emra të njohur në vendin tonë festojnë ditën e lindjes këtë të enjte, më 21 mars. Bëhet fjalë për regjisoren Vera Grabockën, Ermal Mamaqin dhe Pandi Laçon.

Në këtë ditë të shënuar për regjisoren e njohur, njeriu i saj i zemrës ka zgjedhur që t’i bëjë një dedikim në rrjetin social Instagram, duke publikuar një video ku dëgjohet të recitojë disa vargje shumë të bukura dhe kuptimplotë.

“EKUINOKS 21 Mars ❤️ Happy birthday my Love! @veragrabocka”, ka shkuar ai krah videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Timo Flloko (@timo.flloko)

Ndërkohë Ermali ka bërë vetë një postim në rrjetin e tij social Instagram, “Ndiej mirënjohje për çdo sfidë, që më ka bërë më të fortë. Për çdo bekim që më ka bërë më të rritur. Për çdo person që më ka bërë më të lumtur. Ju dërgoj dashuri miq”, ka shkruar ai, teksa ka publikuar një foto me familjen e tij të bukur.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)

 

Ndërkohë që edhe Ermali ka marrë një urim nga partnerja e tij, ku shkruan, “Gëzuar ditën e lindjes dashuri @ermalmamaqiofficial ❤️! Ti je dielli për mua dhe familjen tonë! Bashkë në çdo hap❤️”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska)

Pandi Laço feston gjithashtu ditën e tij të lindjes sot, edhe pse deri më tani ai ka zgjedhur të mos ndajë asgjë nga kjo ditë në rrjetet e tij sociale. Por gjithsesi të shumta kanë qenë urimet për të nga të afërm, miq, dhe kolegë. 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF