KreuCelebrity

Vesa Luma i bën thirrje ‘crush-it’ të Big Basta!

Vesa Luma i bën thirrje ‘crush-it’ të Big Basta!

Në një video ekskluzive për kanalin e Revista Bordo në Yotube, Big Basta u pyet nëse e mban mend ‘crush-in’ apo fiksimin e gjimnazit dhe a është në dijeni se çfarë bëhet tani me atë vajzën.

“Po, e mbaj mend, por nuk di çfarë bëhet sot me të. Më duket se është jashtë Shqipërisë”; u përgjigj këngëtari për mikrofonin e Bordo.  Ndërsa Big-u u përgjigj pa teklif rreth kësaj çështje, duket së bashkëshortja e tij Vesa Luma është mobilizuar duke i bërë thirrje crushit të bëhet e gjallë.

“Crushi- të lajmërohet në bazë urgjent”; ka shkruar reagimin epik Vesa në një postim në storyn e saj. Nëse crush-i bëhet e gjallë me siguri Vesa do të na përditësojë me ngjarjet e reja.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by REVISTA BORDO (@bordomagazine)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF