KreuCelebrity

Vesa Luma i kthehet jurisë së “X Factor Albania”!

Vesa Luma i kthehet jurisë së “X Factor Albania”!

Programi “X Factor”, aq shumë i dashur për publikun, ka nisur rrugëtimin e tij të 6-të në televizionin Klan. Prej dy javësh anëtarët e jurisë po zbulojnë talentet e reja, të cilët me ëndrra të mëdha ngjitën në skenën e “X Factor” për të provuar e testuar veten.

Vesa Luma i kthehet jurisë së “X Factor Albania”!

Në mesin anëtarëve të jurisë, artistëve Arilena Ara, Young Zerka dhe Elhaida Dani, këtë të premte ishte edhe këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Vesa Luma, e cila duhet thënë se i kishte munguar shumë ekranit.

Vesa spikati me komentet e saj për talentet e reja, ku mes të tjerave për një prej tyre tha se është potencial për ta fituar këtë edicion të gjatë të “X Factor” .

Bëhet fajalë për Kejsi Jasxhi, e cila rrëmbeu zemrat e gjithë publikut me zërin dhe interpretimin e saj..Mbetet për t’u parë nëse Vesa do të ketë ‘goditur në shenjë..’

Vesa Luma i kthehet jurisë së “X Factor Albania”!

 

Tags:

vesaluma

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF