KreuCelebrity

VIDEO/ Brenda rezidencës luksoze të Sofía Vergara; Veçon foton nudo: kur isha e re e freskët!

VIDEO/ Brenda rezidencës luksoze të Sofía Vergara; Veçon

Sofia Vergara njihet gjerësisht si një nga femrat më të bukura në botën e Hollivudit pasi fitoi famë në hitin amerikan "Modern Family" në rolin e saj si Gloria Delgado. Natyrisht, kjo i ka dhënë aktores me origjinë kolumbiane mundësinë për të grumbulluar një pasuri personale prej miliona dollarësh dhe për të blerë një shtëpi luksoze në Los Anxhelos.

Ajo bleu një rezidencë prej 26 milionë dollarësh në Beverly Park kur ishte ende e martuar me Joe Manganiello, me të cilin u divorcua në korrik 2023. Vergara ende banon atje dhe në një video me Architectural Digest, 51-vjeçarja u tregoi shikuesve rreth shtëpisë së saj mahnitëse.

VIDEO/ Brenda rezidencës luksoze të Sofía Vergara; Veçon

Në video, ylli i 'Griselda' tregoi gjithashtu se një nga gjërat që ajo mban afër zemrës së saj është një foto e saj nudo në kornizë nga një fotosesion më herët në karrierën e saj. Vergara në foto shihet duke mbuluar trupin e saj, por nuk ka frikë të tregojë se si ka ndryshuar ndër vite: “Dhe kjo foto, ishte kur isha e re dhe e freskët”, thotë ajo

VIDEO/ Brenda rezidencës luksoze të Sofía Vergara; Veçon

Duke iu drejtuar dollapit të saj, ajo pranon se nuk mund ta çmojë veten larg rrobave dhe e kalon shumicën e kohës në dhomë. "Ky është vendi ku unë jetoj me të vërtetë - në dollapin tim”, shtoi ajo. "Kjo është vendi ku kaloj shumicën e kohës. Kjo është si ëndrra e një vajze."

"Të gjitha këto gjëra në banak janë shumë të veçanta për mua”, tha ajo, duke shfaqur një foto të çmuar të vëllait të saj të ndjerë, Rafaelit, dhe të një kushëriri të saj të ndjerë.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF