KreuCelebrity

Xhaxhai i Kate Middleton flet për gjendjen shëndetësore të saj!

Xhaxhai i Kate Middleton flet për gjendjen shëndetësore të

Ndërsa Princesha e Uellsit vazhdon rikuperimin e saj nga operacioni abdominal, xhaxhai i saj Gary Goldsmith. "Sepse ajo nuk dëshiron të flasë për këtë”, shpjegoi vëllai më i vogël i Carole Middleton. “Kam folur me mamanë e saj, motrën time”, shtoi ai. "Ajo po merr kujdesin më të mirë në botë. Gjithçka që ata kanë bërë është që të kujdesen për familjen në radhë të parë, para çdo gjëje tjetër”.

Por edhe pse kurioziteti është shtuar për rikuperimin e Kate, pallati ka vazhduar të ripohojë privatësinë e 42-vjeçares. "Pallati Kensington e bëri të qartë në janar afatet kohore të rimëkëmbjes së princeshës dhe ne do të jepnim vetëm përditësime të rëndësishme”, tha një zëdhënës për E! News 29 shkurt.

Sa i përket bashkëshortit të saj Princ William, ai nuk po i kushton vëmendje asnjë spekulimi pasi zëdhënësi i tij i tha People 6 mars, "Fokusi i tij është puna e tij dhe jo në mediat sociale".

Xhaxhai i Kate Middleton flet për gjendjen shëndetësore të

Kate është duke u rikuperuar pasi u pa për herë të parë më 4 mars në një makinë së bashku me nënën e saj. Dhe ajo nuk është e vetmja mbretërore që po kalon një sfidë shëndetësore. Mbreti Charles III është tërhequr nga angazhimet e tij publike në mes të betejës së tij me kancerin, megjithëse Pallati Buckingham konfirmoi se ai po vazhdon me detyrat e tij zyrtare dhe shtetërore.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF