KreuCelebrity

Zarf i zi për Ilnisën dhe Meritonin, "plas" tensioni i çiftit!

Zarf i zi për Ilnisën dhe Meritonin, "plas" tensioni i

Qetësia e Ilnisës dhe Meritonit në shtëpinë e “BBVIP” u trondit pasi në prag të Prime-t, një zarf i zi ka mbërritur për ciftin. Nuk dihet nëse është vendim për ta personalisht, për njërin prej tyre, apo në lidhje me persona të tjetër (Eglën në këtë rast). ajo që dihet është se zarfi duhet hapur nga Ilnisa dhe Meritoni gjatë spektaklit sot, ndërsa duke qenë i zi, me gjasë është një dënim.

Zarf i zi për Ilnisën dhe Meritonin, "plas" tensioni i

Në fakt, zarfi ka mërzitur jo pak ciftin, sidomos Ilnisën, e cila është shprehur e shqetësuar nga ajo që pritet të ndodhë. Banorët e tjerë shprehën dyshimet se dyshja mund të dënohen për situatën me Eglën, pasi pritej një vendim për ta (për përndjekjen). Ndërkohë, aludimet në rrjet janë më të “cmendura”, që nga nominimi kokë më kokë, deri tek futja në dhomën e izolimit bashkë me Eglën, gjë që do mund ta zbulojmë vetëm sonte.

Zarf i zi për Ilnisën dhe Meritonin, "plas" tensioni i

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF