KreuCelebrity

Zbulohet kush është 40 vjeçari simpatik që po ndan Chiarën nga Fedez!

Zbulohet kush është 40 vjeçari simpatik që po ndan

Mediat tradicionale dhe ato sociale në Itali gumëzhijnë prej ditësh: Ndarja e Chiara Ferragnit nga Fedez ka qenë tema kryesore e shtypit rozë atje këto ditë.

Zbulohet kush është 40 vjeçari simpatik që po ndan

Disa kanë përmendur edhe emrin e Tomaso Trussardi si shkaktarin e mundshëm të prishjes së romancës mes dyshes. Tomaso 40 vjeç, nga Bergamo është president i shtëpisë së modës Trussardi dhe ish-bashkëshorti i Michelle Hunziker. Stafi i blogeres së famshme nxitoi ta përgënjeshtronte lajmin. “Corriere Della Sera” e cila citon një zëdhënës të 36 vjeçares në kushte anonimati se Chiara është takuar me 40-vjeçarin vetëm një herë gjatë një sfilate mode 5 vite më parë.

Zbulohet kush është 40 vjeçari simpatik që po ndan

Por ndërkohë Tomaso Trussardi ka mbetur i prekur shumë nga kjo deklaratë dhe e cilësoi si ofendues qëndrimin e stafit të Chiaras. Ai nënvizon se ka bashkëpunuar me blogeren për një kohë të gjatë dhe se e kaluara e tyre profesionale nuk mund të fshihet.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF