KreuCelebrity

“Zoti na bekoi…”, Arbër Hajdari bëhet baba për herë të parë!

“Zoti na bekoi…”, Arbër Hajdari bëhet baba për

Arber Hajdari është në qiellin e shtatë: Opinionisti është bërë baba për herë të parë, dhe këtë e tregoi vetë përmes një postimi në Instagram ku ndau lajmin e gëzuar me ndjekësit e tij. Vogëlushja ka ardhur në jetë një ditë më parë, por njoftimin ai e bëri vetëm tani.

“Zoti na bekoi…”, Arbër Hajdari bëhet baba për

Arbri postoi një foto me vogëlushen e tij në duar, dhe në krahtë saj shkruan:

“Të dashur miq!

Zoti na bekoi dje, duke më bëre mua baba dhe Vlerën, nënë të një vajze. Për këtë, falenderojmë Zotin dhe i kërkojmë që vajza jonë, të ketë jetë të gjatë, shëndet e risk në jetë.

Uroj dhe lutem që çdo shqiptar të jetojë në harmoni, begati, i rrethuar nga dashuria e familjes.”

“Zoti na bekoi…”, Arbër Hajdari bëhet baba për

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF