KreuFashion

5 look me pantallona të gjera për t'i veshur pafund këtë dimër!

5 look me pantallona të gjera për t'i veshur pafund

Nga zyra te koha e lirë deri te daljet e mbrëmjes së fundjavës: në varësi të mënyrës se si janë kombinuar, pantallonat me këmbë të gjera mund të vishen vërtet në çdo rast.

Po kërkoni edhe ide të reja se si të vishni pantallona të gjera këtë dimër?  Nëse rehatia dhe ngrohtësia janë të parat për ju, veçanërisht në këtë periudhë të vitit, ju mund t'i vishni pantallonat tuaja të gjera me një këmishë polo të thurura dhe atlete. Përndryshe, për një pamje edhe më të rafinuar, mund t'i provoni me një këmishë apo triko.

5 look me pantallona të gjera për t'i veshur pafund

Megjithatë, nëse ka darka apo festa të veçanta në horizont, mjafton t'i vishni ato me një palë sandale me taka shumë të larta për të marrë veshje që janë mjaft elegante.

Ja 5 look-e me pantallona të gjera nga të cilat mund të frymëzoheni këtë dimër.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF