KreuFashion

5 veshje perfekte për këtë vjeshtë!

5 veshje perfekte për këtë vjeshtë!

Është shumë e lehtë të vishni funde të gjata në verë. Thjesht zgjidhni modelin tuaj të preferuar, kombinoni atë me një bluzë të thjeshtë. Megjithatë, në dimër situata është shumë më e komplikuar.


Stina e ftohtë kërkon që look-ut t'i shtojmë edhe çorape, geta dhe veshje të sipërme të përshtatshme për temperaturat e sezonit dhe në mënyrë të pashmangshme vështirësia për t’u kombinuar rritet.

5 veshje perfekte për këtë vjeshtë!

Me anë të një fundeve të gjatë ju mund të krijoni stile dhe kombinime të ndryshme. Mund ta kombinoni me këmishën e bardhë klasike dhe xhaketën sportive prej kadifeje, një tjetër element kryesor i mesit të sezonit.

Ndaj gjëja që duhet të bëni, është t'i hidhni një sy 5 kombinimeve që kemi përzgjedhur, nga të cilat jemi të bindur që do të frymëzoheni, për t'u dukur bukur dhe plot stil..

 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF