KreuFashion

Funde të gjata: Ja si t’i përshtatni mirë këtë dimër!

Funde të gjata: Ja si t’i përshtatni mirë këtë

Është shumë e lehtë të vishni funde të gjata në verë. Thjesht zgjidhni modelin tuaj të preferuar, kombinoni atë me një bluzë të thjeshtë.Megjithatë, në dimër situata është shumë më e komplikuar.

Stina e ftohtë kërkon që look-ut t'i shtojmë edhe çorape, geta dhe veshje të sipërme të përshtatshme për temperaturat e sezonit dhe në mënyrë të pashmangshme vështirësia për t’u kombinuar rritet.

Ndaj gjëja që duhet të bëni, është t'i hidhni një sy 5 kombinimeve që kemi përzgjedhur, nga të cilat jemi të bindur që do të frymëzoheni, për t'u dukur bukur dhe plot stil..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF