KreuFashion

Çizmet më “in” të vjeshtës që do t`iu bëjnë të dukeni si ikona mode!

Çizmet më “in” të vjeshtës që do t`iu

Shtëpia e modës Miu Miu ka qëlluar në shenjë sërish: Përmes një ridizenjimi, ajo i ka rikthhyer popullaritetin të ashtëquajturave “cizme të motoristëve”, duke i përfshirë në koleksionin e saj vjeshtë-dimër. Ja disa ide sesi mund të kombinohen ato:

Me një pardesy lëkure

Çizmet e motorristëve janë bërë për t’u veshur me një xhaketë ose pardesy lëkure, nuk ka dyshim për këtë. Palltoja e gjatë në stilin e filmit “The Matrix” është gjithashtu një nga tendencat më të mëdha të modës për vjeshtën e vitit 2023, kështu mund të kombinoni dy pjesë që janë në trend dhe të arrini veshjen perfekte.

Me një fund maksi

Një fund maksi i gjatë është ideal për punë, por me çizmet e motorristëve do të marrë një kthesë të papritur. Është e rëndësishme vetëm se si i stiloni këto dy pjesë në dukje të papajtueshme – me një xhaketë të madhe, do të shkonin shumë.

Me një këmishë të bardhë klasike

Një këmishë e bardhë është me të vërtetë pjesa më e nevojshme që çdo femër duhet të ketë në dollapin e saj dhe kur kombinohet me çizme – arrihet ky efekt tepër i lezetshëm.

Me fustan me material triko

Është një stilim të thjeshtë me çizme motorristësh, të cilat do të duken të shkëlqyera me aksesorët e duhur. Kombinoni fustanin tuaj triko të ngrohtë me një xhaketë lëkure.

Çizmet më “in” të vjeshtës që do t`iu
Çizmet më “in” të vjeshtës që do t`iu

 

Çizmet më “in” të vjeshtës që do t`iu
Çizmet më “in” të vjeshtës që do t`iu

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF