KreuFashion

Kombinimi magjik i vjeshtës: Fustan midi + xhaketë sportive + çizme! 5 modele të ndryshme!

Kombinimi magjik i vjeshtës: Fustan midi + xhaketë sportive +

Të gjesh veshjet e duhura në këtë periudhë të vitit, e karakterizuar nga temperatura gjithnjë e më të ulëta dhe me një mot gjithnjë e më të paqëndrueshëm, nuk është shumë  e thjeshtë.

Ndaj ne kemi menduar, t’ju sugjerojmë një kombinim të përsosur për çdo angazhim që mund të keni, pa hequr dorë nga të dukurit plot stil.

Padyshim që po flasim për kombinimin e një midi fustan, me një xhaketë sportive dhe çizme, një veshje që ju lejon të krijoni pamje për çdo rast.

Çizme deri te gjuri, me taka të larta ose të ulëta, janë në harmoni të përsosur me fustane shumëngjyrëshe dhe xhaketa të mëdha.

5 kombinime të "fustan midi + xhaketë sportive + çizme", që nuk na zhgënjen kurrë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF