KreuFashion

S'keni ide si të visheni për Shën Valentin? 5 super kombinime i gjeni këtu!

S'keni ide si të visheni për Shën Valentin? 5 super

Është një nga ato raste që jo të gjithëve u pëlqen ta festojnë, por sigurisht që është mundësia e përsosur për të kaluar pak kohë me të dashurën tuaj dhe për të shijuar një mbrëmje të veçantë së bashku: Dita e Shën Valentinit është tashmë afër.

Dhe nëse dëshironi ta festoni me stil apo po planifikoni një darkë shumë të thjeshtë në shtëpi, kjo është sigurisht koha e duhur për të filluar të mendoni për pamjen.

Si të visheni për ditën e Shën Valentinit (ose në përgjithësi për ndonjë takim)? E gjitha varet nga lloji i mbrëmjes që ju pret. Për një takim romantik nuk ka asgjë më të mirë se një fustan me lule, një mini çante në tone neutrale dhe një pallto në ngjyrën e dashurisë, të kuqe.Festimet shumë të mëdha nuk janë absolutisht për ju dhe a po planifikoni një mbrëmje më të lehtë? Në këtë rast mund të mjaftojnë një palë xhinse, të kombinuara me një pulovër me aplikime lulesh, Mary Janes prej lëkure të kuqe.

Nëse keni organizuar një darkë super chic në restorantin tuaj të preferuar, mund të zgjidhni një look me ngjyra të buta dhe delikate, të përbërë nga një pulovër e bardhë dhe një fund midi me qëndisje.
Për një pamje shumë më sensuale, mund të zgjidhni një kostum klasik, por të kombinuar me sytjena dhe sandale të çmuara.
Por ja 5 kombinime nga të cilat mund të frymëzoheni për ditën e të dashuruarve.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF