KreuFashion

Pantallonat palazzo janë yll, por e vështirë për t’u kombinuar me këpucët! 5 kombinime i gjeni këtu!

Pantallonat palazzo janë yll, por e vështirë për t’u

Që pantallonat ‘palazzo’ janë një nga artikujt më të preferuar, nuk është asgjë e re. Sa më shumë i veshim, aq më shumë dashurohemi marrëzisht pas tyre dhe nëse edhe ju keni të paktën nja dy modele në gardërobën tuaj, sigurisht që mund ta konfirmoni.

Pantallonat palazzo janë yll, por e vështirë për t’u

Dhe fakti që ato janë shumë të lehta për t'u përshtatur dhe se ato i shtojnë në çast një dozë shtesë sofistikimi çdo look-u janë dy nga faktorët që i bëjnë ato të qëndrojnë gjithmonë në krye të listës sonë të pëlqimeve.

Këtu do t’u tregojmë disa ide për t'i kombinuar me stil nga agimi deri në muzg, por duke qenë se zgjedhja e këpucëve që përshtaten me pantallonat ‘palazzo’ krijon gjithmonë disa probleme, pse të mos merrni frymëzim!

Në këtë artikull do të gjeni 5 kombinime që ia vlen t'i provoni këtë vjeshtë.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF