KreuFashion

Pulovrat më cool të vjeshtës i gjeni këtu!

Të ngrohta dhe të rehatshme, pulovrat nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj. Këto bluza shkojnë absolutisht me çdo gjë: nën një këmishë apo një xhaketë sportive, me një fustan pa mëngë apo një jelek, ka shumë kombinime të mundshme.

Në këtë artikull do të gjeni disa modele që ua sugjerojmë për t’i provuar këtë vjeshtë. Ka shumë nuanca nga neutrale, rozë antike dhe bezhë, deri te më klasikja si e zeza dhe bluja blu.

Pulovrat më cool të vjeshtës i gjeni këtu!

Propozimet më të mira të kësaj vjeshte do t’i gjeni këtu.

Jeni gati t'i vishni ato në çdo rast? Jemi të sigurt që do të gjeni modelin që ju pëlqen dhe që ju përshtatet më së miri..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF