KreuFashion

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë editorët e modës!

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Këshillat e stilit të Vogue Italia për të përballuar me stil muajin e ardhshëm.

Qiejt gri dhe temperaturat e ulëta të janarit zbehen në plan të dytë kur kujtojmë se ky muaj është zakonisht sinonim i gjërave të reja: një vit i ri në të cilin mund të japim gjithçka për të përmbushur qëllimet tona dhe për t'i kthyer qëllimet tona në realitet. E gjithë energjia e mirë duhet vënë në funksion të qëllimeve që i kemi vënë vetes, pavarësisht nga ngrica që vjen nga jashtë këtë dimër. 

Dhe më pas, le të kujtojmë se modën e kemi gjithmonë si një mënyrë për të na sjellë në humor që në mëngjes. Rikthimi në zyrë pas pushimeve nuk do të jetë i lehtë, por në pritje të Javës së Modës në Milano, redaktorët e Vogue kanë zgjedhur veshjet dhe aksesorët e tyre të preferuar për të përballuar me stil muajin më të ftohtë të vitit dhe për të qëndruar ngrohtë. 

Mes kapelave, pelerinave, fundeve maxi dhe palltove, ja si të visheni në janar sipas guidës së Vogue Italia .

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Aksesorë të ngrohtë 

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Pardesy

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Pelerinë

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Pallto Teddy

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Çdo gjë prej leshi

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Triko të punuara

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Kombinime të thjeshta

Si të visheni në janar: 8 veshjet që rekomandojnë

Funde dhe çorape

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF