KreuFashion

Si t’i kombinoni pantallonat prej lëkure? 5 super ide që do t'ju pëlqejnë edhe juve!

Si t’i kombinoni pantallonat prej lëkure? 5 super ide që do

Ka nga ata që i kanë dashur që në fillim, nga ata që janë përpjekur t'i rezistojnë përhapjes së tyre, por, në fund, ne të gjithë (askush i përjashtuar) i jemi nënshtruar sharmit të tyre të gjithanshëm dhe të lezetshëm.

Për çfarë po flasim? Por pantallonat prej lëkure padyshim. Edhe nëse zakonisht nuk i vishni ato në baza ditore, jemi të sigurt që në ndonjë sirtar të harruar të garderobës ka ndoshta një palë pantallona lëkure që presin të shohin sërish dritën dhe t'i japin pamjes suaj magjinë që vetëm ata mund të japin.

Pra, çfarë rasti më të mirë se sezoni i ri për të filluar eksperimentimin me kombinime të reja.

Si t’i kombinoni pantallonat prej lëkure? 5 super ide që do

Më poshtë që të gjeni 5 pamje për t'i provuar dhe dashur gjithmonë, frymëzuar nga yjet e Instagramit..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF