KreuFashion

Si t'i vishni çizmet UGG? 5 ide nga ku mund të frymëzoheni!

Si t'i vishni çizmet UGG? 5 ide nga ku mund të

Po kërkoni ide të reja se si të vishni UGG këtë sezon? Këtu janë 5 kombinime (të gjetura në Instagram) që mund t'i provoni edhe ju.

Ka nga ata që i duan pa kushte dhe nuk do të vishnin asgjë tjetër nga mëngjesi në mbrëmje, por edhe nga ata që i urrejnë dhe i shikojnë thuajse me përbuzje: për çizmet ikonike UGG vazhdojnë të ndajnë mendime të ndryshme, e megjithatë edhe këtë vit ato shfaqen në listën e këpucëve më në trend të sezonit.

Si t'i vishni çizmet UGG? 5 ide nga ku mund të

Këto çizme të famshme deri te kyçi i këmbës, janë më të ngrohtat dhe më të rehatshmet që mund të gjeni. Dhe nuk mund të imagjinojmë asgjë më të mirë për të përballuar edhe ditët më të ftohta të dimrit, pa hequr dorë nga një dozë e mirë stili.

Si të vishni UGG në mënyrë të përsosur? Ne kemi pwrzgjedhur 5 pamje nga tw cilat ju do tw frymwzoheni dhe do tw gjeni ide interesante se si t'i përshtatni ato më së miri për çdo rast!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF