KreuFashion

‘Total black’: 7 super veshje që ju duhen për këtë dimër!

‘Total black’: 7 super veshje që ju duhen për

Klasike dhe pa kohë, një veshje ‘total black’ i bën të gjithë të pajtohen e të mos kenë as më të voglin kundërshti..

Është vetëm një ngjyrë që rezulton gjithmonë zgjedhja e duhur: po flasim për të zezën. Kjo siguron gjithmonë kombinime elegante dhe plot klas, por a është e mundur ta mbani atë nga koka te këmbët?

‘Total black’: 7 super veshje që ju duhen për

Përgjigja është e thjeshtë: absolutisht po! Këtë na e dëshmojnë personazhet e famshëm dhe trendet, duke konfirmuar të zezën si nuancën ideale për mundësi të pafundme stilimi.

Më poshtë do të gjeni 7 super veshje magjepsëse nga të cilat jemi të bindur se do të merrmi frymëzimin e duhur..

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF