KreuFashion

Xhinse nga koka te këmbët: 7 veshje për mos t’u humbur!

Xhinse nga koka te këmbët: 7 veshje për mos t’u humbur!

Tendencat vijnë dhe shkojnë, por ne gjithmonë mund të mbështetemi në to. Po flasim për veshjet xhins, të cilat janë thelbësore në gardërobat tona.

Jo vetëm pantallonat, por edhe këmisha, xhaketa, funde, kostume. Variacionet e pëlhurës ikonë janë të panumërta, si dhe kombinimet dhe opsionet e stilimit.

Falë rikthimit të fuqishëm të modës së viteve 2000, ky trend është kthyer në qendër të vëmendjes për disa sezone tashmë dhe nuk ka ndërmend të zhduket. Këtë e konfirmuan edhe pasarelat e fundit të Javës së Modës në Milano.

Xhinse nga koka te këmbët: 7 veshje për mos t’u humbur!

Në fakt, ka shumë vajza dhe influencuese që shihen të veshura me xhinse nga koka te këmbët. Dhe si mund t'i fajësoni ata? Çfarëdolloj veshje xhins të zgjidhni, mbetet thjesht një garanci e padiskutueshme e stilit.

Nëse mania e xhinseve ju ka infektuar edhe ju, këtu është një përmbledhje veshjesh nga të cilat jemi të bindur që nuk do të zhgënjeheni..

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF