KreuHoroskop

4 shenjat e horoskopit që do t’i rikthehen ish-it në 2024!

4 shenjat e horoskopit që do t’i rikthehen ish-it në 2024!

Gaforrja

Me Gaforren, motivimi do të marrë përsipër në 2024. Ju po i lini të gjitha opsionet të hapura në vitin e ri dhe dëshironi të filloni vërtet jetën tuaj të dashurisë! Shumë mire e dashur Gaforre, kjo energji është pranuar vërtet mirë. Shenja e horoskopit ëndërron takime si në filma dhe aventura të reja, por edhe nostalgjia ndërhyn herë pas here dhe nuk është e pazakontë që shenja e ujit të humbasë në ngjarjet e kaluara. Ish-i shfaqet mjaft shpesh. Eksploro ato ndjenja, e dashur Gaforre! Ndoshta një shans i dytë është një ide e mirë dhe marrëdhënia mund të funksionojë këtë herë? E rëndësishme është që të jeni të sinqertë me veten tuaj!

Akrepi

Në vitin 2024 Akrepi do të përjetojë faza të ndryshme dashurie. Ai është i patrembur dhe pasionant dhe do të ketë përpara një udhëtim emocionues me shumë përvoja të reja. Por të lindurit e kësaj shenje mund të ketë pasur tashmë një nga këto përvoja në të kaluarën, sepse mund të ndodhë që ish-i të jetë përsëri në derë. Në fakt, Akrepi nuk njihet saktësisht për faljen dhe harrimin e asaj që ka qenë dikur. Por në këtë rast ai mund të bëjë një përjashtim sepse disi ndihet mirë. Thuajse duket sikur flakët e reja po ndizen dhe e kaluara po tërhiqet gjithnjë e më shumë në plan të dytë.

Bricjapi

Bricjapi është në kërkim të ekuilibrit dhe stabilitetit në vitin 2024 . Në të njëjtën kohë, ai ndihet i sigurt dhe joshës dhe mund të arrijë shumë suksese në vitin 2024. Si rezultat, pamja e tij është gjithmonë e rrethuar nga një atmosferë pozitive dhe lehtë mund të ndodhë që të tjerët të tërhiqen prej saj. Por ndoshta jo vetëm të huajt, sepse në vitin 2024 ka mundësi që Bricjapët të shohin sërish ish-in e tyre! Dhe ky ish është mahnitur plotësisht nga pamja e sigurt e Bricjapit, që do të thotë se momentet romantike mund të zhvillohen përsëri këtu. Të gjitha shenjat tregojnë për dashuri!

Luani

2024-ta nis plot pritshmëri pozitive, por fantazma e së shkuarës tashmë po rri pezull mbi shenjën e zodiakut në pranverë. Zemra e luanit thjesht nuk është ende e lirë dhe gati për t'u përfshirë me një person të ri. Një ribashkim me një dashuri të vjetër karakterizohet nga shumë pasion dhe mund të luajë një rol të madh në jetën e shenjës së zjarrit për një kohë të gjatë. Tani luani duhet të vendosë: të ngrohet apo ta lërë mënjanë përgjithmonë? 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF