KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2023

Horoskopi ditor, e enjte 12 tetor 2023

Dashi

Do iu mërzitin tej mase detyrimet ne çift gjate kësaj dite dhe do kërkoni me shume liri e pavarësi. Do bënit mire te flisnit qetësisht me partnerin pa e acaruar atmosferën. Beqaret do kenë mundësi vetëm për aventura, asgjë me tepër sesa aq. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Do kryeni shpenzimet me te domosdoshme dhe situata do mbetet e qëndrueshme.

Demi

Sektori i dashurisë do jete shume i privilegjuar gjate kësaj dite dhe çdo gjë do shkoje me se miri ndërmjet jush dhe partnerit. Thashethemet e te tjerëve nuk do ndikojnë aspak ne lidhjen qe keni krijuar. Beqaret jo vetëm qe do kenë takime, por mund te fillojnë edhe lidhje pasionante. Ne planin financiar do jete dite pozitive dhe do kryeni investimet e nevojshme.

Binjaket

Dite përgjithësisht e trazuar dhe e mbushur me vështirësi te shumta kjo e sotmja. Nuk do bini ne një mendje me partnerin dhe kjo do sjelle debate. Nëse jeni ende beqare duhet te mendoheni mire para se t’iu jepni përgjigje propozimeve qe do iu bëhen. Sektori i financave do ketë vështirësitë e veta. Tregohuni me vigjilente dhe mos hidhni hapa te nxituar.

Gaforrja

Do jeni shume te shqetësuar për ecurinë profesionale gjate kësaj dite dhe nuk do i kushtoni vëmendjen e duhur personit qe keni ne krah. Nëse ai do jete me humor te mire do iu kuptoje, ne te kundërt do keni goxha debate. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe do iu duket vetja sikur janë ne ëndërr. Financat do jene te paqëndrueshme dhe mjaft delikate.

Luani

Mundohuni te mos konkurroni gjate gjithë kohës me atë qe keni ne krah sot dhe te mos e ktheni lidhjen qe keni krijuar ne një mjedis boksi. Do i bënit keq vetes dhe atij qe keni ne krah. Beqaret do ngelen serish vetëm dhe kjo do i vrase paksa shpirtërisht. Ne planin financiar nuk pritet as problemi me i vogël kështu qe do jeni te qete. Ruajeni sa me gjate këtë situate.

Virgjeresha

Do kuptoheni me se miri me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe lidhja juaj do ece me ritme me te shpejta. Ka mundësi qe ata qe kane shume kohe bashke te mendojnë një bashkëjetesë. Për beqaret nuk është koha e duhur për te filluar histori dashurie. Prisni edhe pak kohe. te ardhurat do fillojnë te rriten dalëngadalë. Vazhdoni t’i menaxhoni me kujdes dhe maturi ato.

Peshorja

Do jeni shume te nxituar gjate kësaj dite dhe ka rrezik te bëni gabime te pafalshme ne jetën ne çift. Partneri nuk do iu fale kollaj dhe situata mund te dale jashtë kontrollit. Beqaret do kenë takime pa fund dhe do kenë mundësitë te bëjnë zgjedhjet e duhura. Buxhetin mund ta stabilizoni me pak me tepër maturi dhe kujdes. Ambienti yjor do jete mjaft i favorshëm.
Akrepi

Me ne fund një klime e ngrohte dhe harmonike do mbizotërojë ne jetën tuaj ne çift. Komunikimi ndërmjet jush dhe partnerit do jete i mire dhe nuk do bëni asgjë pa marre mendimet e njeri-tjetrit. Beqaret nuk do mund te qëndrojnë indiferente përballë personave qe do iu dalin para. Te ardhurat do fillojnë te rriten pak nga pak dhe kjo do iu beje te ndiheni me mire.

Shigjetari

Surprizat d jene te shumta gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Partneri do jete gati te beje gjithçka qe ju te ndiheni sa me mire dhe pasioni te rindizet. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë. Është e thjeshte te krijosh një lidhje, por është e vështirë te gjesh personin e duhur për te kaluar jetën. Sektori i financave do ketë disa përmirësime. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Bricjapi

Do ëndërroni me shume sesa duhet ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe realiteti do jete mjaft zhgënjyes. Asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Beqaret do vazhdojnë te jene ne kërkim te princit te kaltër, por nuk do e gjejnë ende atë. Ne planin financiar duhet te merrni masa strikte nëse nuk doni te ngeleni pa asnjë para ne xhep. Situata do jete e paqëndrueshme.

Ujori

Jeta ne çift do jete shume e bukur gjate kësaj dite. Do ndiheni mire pranë atij qe keni ne krah dhe do filloni te bëni plane për te ardhmen se bashku. Beqareve do iu ndodhe diçka e çuditshme me një person te cilin e kane njohur prej vitesh. Ndjenjat për te do jene shume te forta sot. Fatmirësisht ne planin financiar nuk do ketë vështirësi, megjithatë shpenzimet duhet te vazhdoni t’i kryeni me maturi.
Peshqit

Se bashku me partnerin tuaj do ndërtoni mure te forta sot ne mënyrë qe ta mbroni lidhjen qe keni krijuar nga çdo armik i jashtëm. Te dy do jeni ne njëmendje për gjithçka. Beqaret do kenë njohje interesante, por do ngurrojnë te krijojnë lidhje. Plutoni do ndikoje negativisht ne sektorin e financave dhe mund te sjelle probleme. Tregohuni shume me te kujdesshëm se me pare.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF