KreuHoroskop

Horoskopi ditor, e enjte 4 Janar 2024!

Horoskopi ditor, e enjte 4 Janar 2024!

Dashi

Gjithçka duket e qetë, sot nuk do të ketë grindje dhe diskutime me partnerin/en. Megjithatë Marsi është duke u përpjekur për t’ju vendosur shkopinj në rrota. Beqarët do të kenë shumë mundësi për të bërë kontakte të reja me njerëz interesantë. Planetët ju japin mundësi të jashtëzakonshme për të përmirësuar gjendjen tuaj ekonomike. Kapini ato në ajër.

Demi

Sot, çiftet që kanë pasur probleme dhe diskutime, më në fund do të gjejnë një marrëveshje ose do të shkatërrojnë gjithçka. Nuk do të ketë kushte gjysma për askënd. Zemrat e vetmuara do të jenë gati të bien në dashuri, do të mirëpresin njohjet e reja. Këshilla e një miku do t’ju ndihmojë të gjeni një rrugë që do t’ju japë shumë kënaqësi.

Binjakët

Një ditë bashkëpunimi për shumë të lindur të binjakëve që kanë përjetuar tensione në çift. Venusi ju jep momente të gëzueshme! Beqarët do të jetojnë veçanërisht emocione të bukura, shumë prej tyre do të gjejnë shpirtin e tyre binjak. Një ditë e plotë dhe intensive ju pret në punë, do të ketë shumë nyje që do të zgjidhen, por me Marsin favorit gjithçka do të jetë mirë.

Gaforrja

Mungesa e dialogut mund të shkaktojë pakënaqësi edhe në mesin e çifteve më solidë. Shmangni ndryshimin dhe përpiquni të zgjidhni gjithçka me diplomaci. Nëse jeni vetëm, kini besim në mundësitë për takime që do t’ju paraqiten sot! Ata që kërkojnë punë, sot do të kenë mundësi për të realizuar përvoja të reja.

Luani

Çiftet do të jetojnë një ditë të mbushur me romancë. Harmonia do të mbretërojë supremisht dhe do të jeni shumë të lumtur me ndjenjat e bukura që po përjetoni. Megjithatë, ata që janë vetëm, mund të llogarisin në disa raste për të takuar njerëz stimulues dhe interesantë. Duke marrë parasysh propozimet e reja, vlerësoni të gjitha mundësitë e mundshme para se të vendosni.

Virgjëresha

Do të jetë një e enjte e bukur për ata që lindin nën shenjën e Virgjëreshës. Ata që janë në çift për një kohë të gjatë do të gëzojnë një marrëveshje për yjet, të shoqëruar nga shpërthime të mëdha të pasionit. Yjet nuk do jenë favorizues për beqarët që duan të përjetojnë plotësisht gëzimet e dashurisë. Sot shumë nga ju do të jenë në gjendje të mbledhin konfirmime interesante rreth profesionit. Pritet një e ardhme plot surpriza.

Peshorja

Marsi në opozitë mund të krijojë keqkuptime edhe në marrëdhëniet e gjata, por për fat të mirë do të jetë vetëm pak re në horizont! Fashionistë dhe joshës, beqarët do të adhurohen shumë, por dikush do të tërhiqet nga pamja intriguese nga ana tjetër! Më mirë për të shmangur polemikat me kolegët, kontrolloni veten tuaj në mënyrë që të mos keqësoni gjërat. Dita është ideale për investime të reja.

Akrepi

Trego veten të adaptueshëm, brenda kufijve që mund të pranoni, edhe nëse diçka nuk do të shkojë sipas dëshirës. Krenaria juaj do të vihet në provë, por dashuria do të jetë më e fortë se çdo gjë! Beqarët do të duhet të bëjnë një ndryshim të vogël në një projekt. Në punën e sotme do të bëni kaq shumë përpjekje që ju të meritoni sukses! Çdo qëllim do të duket i lehtë për t’u arritur.

Shigjetari

Ju do të menaxhoni çdo detyrë me aftësi dhe siguri, duke zgjidhur edhe pyetjet më të mërzitshme. Në jetën private, mos kërkoni diku tjetër për atë që ende mund të jetoni me partnerin/en tuaj. Beqarët do të duhet të tregohen të hapur nëse duan të bëjnë për vete një person. Shumë projekte marrin formë në punë. Ambicjet tuaja vijnë të parat dhe më në fund mund t’i realizoni ato.

Bricjapi

Hëna ju bën që të reflektoni për të pasur mendime të dyta, ndryshime mendimi dhe pikëpamje të reja. Ndoshta ju keni mëkatuar me besim të tepruar me të dashurit tuaj dhe tani ndjeni nevojën për të rikthyer hapat pas. Beqarët do të duhet të përpiqen disi nëse duan të ndryshojnë statusin. Ndoshta do t’ju duhet të rishikoni objektivat që kanë të bëjnë me qëllimet që duhet të arrini në punë.

Ujori

Lumturi në dashuri, ju do të rinovoni besimin tek i dashuri/a dhe madje edhe nëse do të ketë ndërhyrje të vogla ata nuk do të jenë aq seriozë sa të shqetësojnë balancën sentimentale. Beqarët do të bëjnë takime shumë të këndshme gati për të ofruar perspektiva të shkëlqyera në të ardhmen. Falë një qielli miqësor, sot do të jetë një ditë e mirë për t’i kushtuar veten biznesit dhe biznesit.

Peshqit

Një moment astral, i gëzuar dhe pozitiv, i denjë për programe të veçanta. Dashuria është në krye të mendimeve tuaja dhe interesave tuaja. Beqarët nuk mund ta përjashtojnë dashurinë e papritur, ose ndonjë kthim nga e kaluara që troket në të tashmen. Profesionalisht do të keni sukses.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF