KreuKopertina

Be Cool...8 stilistë shqiptarë në Fashion TV Party!

Be Cool...8 stilistë shqiptarë në Fashion TV Party!

Modele: Katerina Sheno 

Fotografia: Geljant Kaleci 

Veshja: Enada At'Nikolla 

Kjo periudhë e vitit, kur ne bëjmë gati numrin e radhës, është një nga më të veçantat, sepse ndodh në kufirin që ndan dy stinë, Dimrin dhe Pranverën, ndaj edhe jemi më të prirur për të gjetur temat dhe personazhet që personifikojnë këtë moment.

Modelja Katerina Sheno vjen në kopertinën e Bordo në numrin Shkurt-Mars 2017 të cilin e kemi quajtur ‘Be cool’. Veshur nga krijimet e stilistes Enada At’Nikolla, me ngjyrën e gjelbër, trend i sezonit edhe me këtë kopertinë Bordo rrëmbeu zemrat e lexuesve të saj.

Kopertina nr.10, Revista Bordo, Shkurt- Mars 2017!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF