KreuKopertina

Mirë se vjen vjeshtë; Tendencat nga Londra, Milano, New York, Parisi e Tirana!

Mirë se vjen vjeshtë; Tendencat nga Londra, Milano, New York, Parisi e

Modele: Dajana Kllogjeri

Fotografia: Geliant Kaleci

Veshjet: Enada At’Nikolla

Jemi në duart tuaja me këtë numër të dvtë të BORDO së bashku me vjeshtën, ngjyrat e së cilës do t'i takoni në shumë faqe. "Mirë se vjen vjeshtë!" e quan edhe stilistja Enada At' Nikolla koleksionin e saj të ri, që prezantohet ekskluzivisht për ne në një editorial me disa nga fytyrat e reja dhe mjaft premtuese të modelingut shqiptar, shoqëruar nga trendet e syzeve të sezonit ofruar nga 'Italoptik' në Tiranë, që vijnë përmes fotove të realizuara nga Armand Habazaj. Apo sikurse ishin edhe veshjet 'haute couture', të kopertines së BORDO, veshur nga bukuroshja Dajana Kllogjeri, imazhe që sillen nga Geliant Kaleci.

Mirë se vjen vjeshtë; Tendencat nga Londra, Milano, New York, Parisi e

Mirë se vjen vjeshtë; Tendencat nga Londra, Milano, New York, Parisi e

Mirë se vjen vjeshtë; Tendencat nga Londra, Milano, New York, Parisi e

Kopertina nr.2, Revista Bordo Tetor-Nëntor 2015!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF