KreuKopertina

I bukuri i Joni jug: 200 sugjerime si të vishemi gjatë pushimeve të verës!

I bukuri i Joni jug: 200 sugjerime si të vishemi gjatë pushimeve

Modele: Amina Shena 

Fotografia: Geljant Kaleci

Veshja: Enada At'Nikolla 

Për numrin e radhës të verë 2016, Bordo udhëtoi drejt Jugut, aty ku me të trokitur stina e plazhit, të gjithëve na fle shpirti. Një set ekskluziv me veshje plazhi stiluar nga Enada At’Nikolla, e po ashtu informacione rreth të rejave më të fundit nga bota e modës dhe e teknologjisë, këshilla veshjesh në plazh, letërsi me emrat më të mirë bestseller të penës shqiptare, intervista ekskluzive me pesonazhe të njohur të fushave të ndryshme në vend, këto e shumë të tjera në numrin Qershor-Korrik 2016.

Kopertina nr.6, Revista Bordo, Qershor-Korrik 2016!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF