KreuKopertina

Erdhën festat! Ide/ Fashion, dekor, udhëtime dhe receta!

Erdhën festat! Ide/ Fashion, dekor, udhëtime dhe receta!

Modele: Ester Meqemeja 

Fotografia: Geljant Kaleci

Veshja: Enada At'Nikolla

Një intervistë ekskluzive me Rajmona Bulkun, gruaja e bukur e aktrimit që shfaq të gjitha dimensionet e saj. Letërsia kësaj here në faqet e Revista Bordo vjen nëpërmjet Dritëro Agollit, Ben Blushi, Natasha Lako e Blendi Fevziu. Faqet e arit vishen nga Bashkim Ahmeti, Lulzim Zeqja e Jonida Vokshi. Për ta përmbyllur këtë numët festiv; Ide, fashion, dekor, udhëtime dhe receta për Krishtlidjen dhe Vitin e Ri.

Kopertina nr.9, Revista Bordo, Dhjetor- Janar 2017!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF