11.5 C
Tirana
E martë, 21 Mars, 2023
spot_img
spot_img
spot_img

Celebritete

Stil

Beauty

10 foto që dëshmojnë se vetullat janë më shumë se gjysma e bukurisë!

Nuk ka një formë të përsosur të vetullave. Njëherë ishin në modë shumë të holla dhe madje vajzat i bënë edhe tattoo. Pastaj dolën...

Fashion

10 foto që dëshmojnë se vetullat janë më shumë se gjysma e bukurisë!

Nuk ka një formë të përsosur të vetullave. Njëherë ishin në modë shumë të holla dhe madje vajzat i bënë edhe tattoo. Pastaj dolën...
spot_img

Më të klikuarat

Stil Jetese

Horoskopi ditor, e diel 19 mars 2023

Dashi Sot do mendoni vetëm për ato që do kaloni dhe aspak për ato që mund të ndodhin në të ardhmen. Dita do jetë e...

SISOL shtëpia e modës që i kishte munguar Tiranës

“Sisol” është themeluar mbi parimin për të qenë i veçantë, por mbi të gjitha si një vend ku çdo klient i apasionuar pas modës...

Gwyneth Paltrow tregoi cfarë ha në një ditë, dhe rrjeti shpërtheu në kritika!

Gwyneth Paltrow rrëfeu për ndjekësit se cfarë ushqimesh konsumon në të ditë të zakonshme, dhe reagimi që ngjalli nuk ishte aspak pozitiv. Në fakt,...

Receta

Recetë/ Detoksi i pranverës për pastrimin e toksinave

Pastroni organizmin me sallata dhe pjata të tjera me bazë prodhimet tipike të stinës, nga luleradhiqet deri te barishtet e sapoçelura, bizelet apo patatet...

Recetë/Sallatë e kuqe me djathë dhie

Sallatë e kuqe me djathë dhiePërbërësit: 2 rrepa, lakër e kuqe, vaj ulliri, verë e kuqe, 1 lugë mustardë, 250 g djathë dhie, 2...

Recetë për Shën Valentin: Shporta buke me karkaleca deti

Recetë me kokrrat e kuqe të shegës Shijoni kokrrat e kuqe të shegës, të ëmbla ose të athëta, një cilësi e cila kur bashkohet me...

Të gjitha

Horoskopi

easy dinner ideas