25.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Celebritete

Stil

Beauty

Rikthen ‘look-un’ e 10 viteve më parë, Miley Cyrus duket “një yll”!

Miley Cyrus ka bere nje ndryshim te papritur ne pamje: Ylli i ‘pop-it’ ka rikthyer ‘look-un’ e para 10 viteve dhe ndjekesit jane te...

Fashion

spot_img

Më të klikuarat

Stil Jetese

Horoskopi ditor, e mërkurë 27 shtator 2023

Dashi Jupiteri dhe Plutoni do ndikojnë negativisht sot në jetën tuaj në çift. Ka rrezik të keni debate dhe mosmarreveshje. Tregohuni sa më të matur...

Horoskopi ditor, e hënë 25 shtator 2023

Dashi Do futeni ne një faze te re sot ne jetën tuaj ne çift. Marrëdhënia me partnerin do ketë goxha përmirësime. Mundohuni te përfitoni sa...

Horoskopi ditor, e diel 24 shtator 2023

DASHI Mbase keni shumë cështje të pazgjidhura, për tju përkushtuar sic duhet partnerit. Ju këshilloj të gjeni një rrugë të mesme. Në të kundërt do...

Receta

Receta e së shtunës, spageti me karkaleca dhe tartuf

Tartufi është një kërpudhë në formë zhardhoku, e cila rritet në pyjet mesdhetare. Tartufi është një kërpudhë që i përket familjes “ipogei”, pra kërpudhave...

Lëngu i panxharit i bën dëm shëndetit në këto raste!

Lëngu i panxharit nëse pihet i pa përzier me ndonjë frut tjetër është i vështirë për t’u gëlltitur. Megjithatë, besimi i patundur që ai...

Jeni anemikë? Ja ushqimet që duhet të konsumoni me patjetër!

Anemia është një sëmundje që kufizon furnizimin me oksigjen të muskujve dhe indeve. Ajo shoqërohet me disa simptoma siç është lodhja, ndjeshmëria ndaj të...

Të gjitha

Horoskopi

easy dinner ideas