KreuStil Jetese

Dhuro një libër me historinë më të bukur të dashurisë, këtë Shën Valentin!

Dhuro një libër me historinë më të bukur të

Pak ditë na ndajnë nga Shën Valentini dhe shumë prej jush po mendojnë për dhuratën e duhur për këtë ditë të rëndësishme, për të gjithë të dashuruarit. E ku ka më mirë se sa personit të zemrës t’i dhurosh një libër që mbart një histori të bukur e të vërtetë dashurie.

Dhuro një libër me historinë më të bukur të

Ndaj ne kemi përzgjedhur 3 libra që trajtojnë histori frymëzuese dashurie, ku jeni të bindur se në faqet dhe rreshtat e këtyre romaneve do të gjeni pjesëza nga historia juaj e dashurisë.

Librat vijnë nga Shtëpia botuese “Mediaprint”, e cila gjithmonë kujdeset që të sjelli për lexuesit librat më të mirë ne treg. Bëhet fjalë për romanet, “Diana dhe Dodi, një histori dashurie”, “Vetëm për dashurinë" dhe “Në kufijtë e mallit dhe brengës”.

Dhuro një libër me historinë më të bukur të

“Diana dhe Dodi, një histori dashurie”, nga René Delorm me Barry Fox dhe Nadine Taylor. Në faqet e këtij libri përshkruhet në detajet më të imëta e gjithë historia e tyre e dashurisë, që e mrekulloi botën, por edhe e trishtoi.

“Vetëm për dashurinë”, nga Christina Lauren, shkrimtarja e librit “Libri i emrave të humbur” bestseller e Nju Jork Times. Një triumf… Kënaqësi e vërtetë nga faqja e parë te e fundit.

 Dhuro një libër me historinë më të bukur të

“Në kufijtë e mallit dhe brengës”, nga Dorit Rabinyan, një libër i shumëdiskutuar, i vlerësuar me disa çmime, i përkthyer në tetëmbëdhjetë gjuhë, që u ndalua përkohësisht në Izrael, për shkak se sillte historinë e dashurisë midis një djali palestinez dhe një vajze hebreje, nga një prej shkrimtareve më të njohura izraelite.

Dhuro një libër me historinë më të bukur të
 

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF