KreuStil Jetese

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

I vendosur në bregdetin e bukur të Malit të Zi, vetëm pak kilometra nga Shqipëria, Dukley Hotel & Resort ofron një përzierje perfekte të luksit dhe komoditetit. Ky resort është një zgjedhje ideale për ata që kërkojnë t'i shpëtojnë të zakonshmes dhe të zhyten në një përvojë të mikpritjes ekskluzive.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort krenohet me pamjet mahnitëse të detit, plazhet private dhe dizajnin elegant. Akomodimet e resortit, duke përfshirë dhomat, suitat dhe vilat, janë krijuar për të siguruar rehati dhe privatësi maksimale. Çdo hapësirë ​​është e pajisur me mobilime moderne, duke i lejuar mysafirët të pushojnë dhe të shijojnë qëndrimin e tyre.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Ushqimi në Dukley Hotel & Resort është një udhëtim më vete, me restorante që shfaqin kuzhinën më të mirë vendase dhe ndërkombëtare. Mysafirët mund të shijojnë ushqimet buzë detit, duke përjetuar shijet e Malit të Zi, ndërkohë që shijojnë peizazhet befasuese. Me muzikë ‘live’ në fundjavë, pushuesit mund të shijojnë qëndrimin e tyre në maksimum në çdo aspekt.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Për relaksim, resorti ofron një qendër spa dhe Wellness, ku çdokush mund të relaksohet me një sërë trajtimesh. Mjedisi i qetë dhe shërbimet profesionale e bëjnë atë një vend të përsosur për t'u rimbushur me energji.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Ajo që e bën Dukley Hotel & Resort veçanërisht tërheqës për fqinjët tanë nuk janë vetëm facilitetet luksoze, por të qenit fare pranë njëri tjetrit.  Distanca e shkurtër e bën të lehtë vizitën për vizitorët, qoftë për një largim të shpejtë apo për pushime më të gjata. Për më tepër, ofertat e resortit jashtë sezonit ofrojnë një mundësi unike për të shijuar bukurinë dhe qetësinë e Malit të Zi me tarifa dhe paketa speciale.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Oferta e Rezervimit të Hershëm: Planifikoni festën tuaj të vitit 2024 me përfitime të rezervimit të hershëm. Kjo ofertë ju siguron të merrni çmimet më të mira për qëndrimin tuaj, së bashku me përfitime shtesë për të përmirësuar përvojën tuaj në resort.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Eksploroni bukurinë e Mesdheut në Dukley Hotel & Resort,  ku çdo vizitë është më shumë se një qëndrim - është një përvojë për t'u mbajtur mend.

Për ata që janë të interesuar të eksplorojnë atë që Dukley Hotel & Resort ka për të ofruar, duke përfshirë ofertat e tyre aktuale speciale, ose për të bërë një rezervim, ekipi i dedikuar i resortit është në dispozicion për të ndihmuar me telefon +382 69 170 001 (Whatsapp / Viber / Telegram). përmes e-mail: [email protected] ose përmes faqes së internetit https://www.dukleyhotels.com.

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

Dukley Hotel & Resort, arratia juaj luksoze në vendin fqinj!

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF