KreuStil Jetese

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

Ja kush janë produktet për një makeup "No makeup":

1.Colorstay longwear makeup SPF 20

Ditët e ftohta të janarit bëjnë që edhe lëkura jonë të thahet dhe ne ju vijmë në ndihmë me fondatinën nga Revlon: Colorstay longwear 20 SPF. Përveçse mbulon imperfeksionet, kjo fondatinë e lëngshme me formulë oil free, ka në përbërje acid hyaluronik, që mban të hidratuar lëkurën për 24 orë. Nuk transferohet, rezistente ndaj temperaturave dhe kushteve atmosferike dhe çfarë është më e rëndësishme, ju as që do ta ndjeni që e keni vënë, sepse është tepër i lehtë në lëkurë.

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

2. ColorStay Skin Awaken 5-in-1 Concealer

Kush nga vajzat jeton dot pa concealer? Me 5 funksione në 1 produkt të vetëm, ju prezantojmë me produktin tuaj të preferuar që tani e tutje: ColorStay Skin Awaken 5-in-1 Concealer. Korrekton, perfeksionon, ndriçon, hidraton dhe rifreskon lëkurën. Me një përbërje Caffeine & Vitaminë C bën që jo vetëm të korrektojë, por edhe të ndihmojë fryrjen e rrathëve të zinj. Pra, zgjohuni dhe merrni korrektorin tuaj për mëngjes.

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

3.Brow fantasy

Vetulla të bukura dhe të plota, vetëm me një produkt të vetëm. Nga njëra anë është lapsi që definon vetullat tuaja dhe nga ana tjetër është xheli që i fikson ato. Çfarë duam më shumë se kaq?

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

4. Wide open mascara

Rimeli çudibërës do t’ju bëjë të dashuroheni, që me aplikimin e parë. Me një furçë silikoni, që definon në mënyrë perfekte qerpikët tuaj dhe me një qëndrueshmëri 24 orë, ndihmon jo vetëm në kthimin e tyre, por edhe për një super volum. Përbërja me vajin e farës së kanabis sativa, bën që qerpikët tuaj të jenë të bukur dhe të shëndetshëm, në të njëjtën kohë.

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

5. So fierce mascara

Ju sfidoj të provoni rimelin So fierce! Fantastik me një aplikim dhe në aplikimin e dytë do të mendoni që qerpikët tuaja janë fallco, falë volumit dhe natyralitetit të tij. Tepër i lehtë dhe i qëndrueshëm për gjatë gjithë ditës dhe aspak i vështirë për t’u hequr.6.Blush

Dëshironi të dukeni me më tepër jetë dhe të dukeni, sikur na ka prekur dielli në këto ditë të zymta? Zgjidhja perfekte është Revlon Powder Blush. Zgjidhni ju nëse e doni efektin mat, satin apo me shkëlqim, sepse falë formulës me microfine, ky blush arrin të pigmentojë dhe në njëjtën kohë, të ketë një efekt sunkissed. Ka një super pigmentim, mos më thoni që nuk ju paralajmërova!

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

7.Reviving Roller

I fundit, por jo më pak i rëndësishmi. Ju prezantoj me shoqëruesin më të mirë të lëkurës suaj: Gurin Rose Quartz, me shumë përdorime. Ky gur magjik është shumë praktik, për t’u marrë me vete kurdoherë dhe kudo. Nëse po pyesni veten, a mund ta përdorni në lëkurat e ndjeshme, padiskutim përgjigjja është “po” dhe lëkura juaj do t’ju falënderojë për këtë. Ky roller ndihmon në nxjerrjen jashtë të toksinave, duke qetësuar lëkurën dhe duke e rifreskuar atë. Ndihmon gjithashtu edhe në absorbimin e produkteve në lëkurë, siç janë kremrat apo serumet e lëkurës. Më thoni vetë, çfarë i mungonte rutinës së skincare-t tuaj, pasi ta provoni! Ah se mos harroj, mund të ripërdoret gjithmonë vetëm, duke e rimbushur me gurin Roze Quartz, që mund ta blini si produkt më vete dhe është mjaft i lehtë për t’u pastruar.

MakeUp-i i ditëve të ftohta! Ja produktet që ju duhen!

Revlon vjen tashmë në Shqipëri nga Eurolab Internacional Grup.

Për më shumë rreth produkteve, vizitoni faqen: eurolab.beauty

Për porosi si biznes, kontaktoni në: +355 68 383 5739

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF