KreuStil Jetese

“Rocca”- The best luxury experience hap dyert në Tiranë!

“Rocca”- The best luxury experience hap dyert në Tiranë!

Dy emrat e njohur në botën e bizhuterive luksoze, Giorgio Damiani dhe Bledar Kastrati kanë sjellë në Shqipëri markën “Rocca”.

“Rocca”- The best luxury experience hap dyert në Tiranë!

Këtë të martë në zemër të Tiranës, në Hotel Plaza, u inaugurua salloni luksoz i bizhuve, i ngjashëm me butikët simotra në botë në një event me miq të markave dhe klientët më besnikë të këtyre markave.

“Rocca”- The best luxury experience hap dyert në Tiranë!


“Rocca”, një dyqan i madh dhe plot shkëlqim, me hapësira ekspozite të dizajnuara në mënyrë elegante, që është në sinkron të plotë më arkitekturën mbresëlënëse e moderne të “Plaza Hotel”.

“Rocca”- The best luxury experience hap dyert në Tiranë!


Adhuruesit e bizhuterive dhe orëve do të mund të gjenin tashmë në kryeqytet, përveç krijimeve të Damiani - në një kënd të dedikuar - Salvini dhe Venini, orët e shkëlqyera të markave të tjera prestigjioze luksoze, si Cartier, Zenith dhe Girard Perregaux.

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF