KreuStil Jetese

SONDAZH/ ‘Reality show’ juaj më i pëlqyer? Voto tani!

SONDAZH/ ‘Reality show’ juaj më i pëlqyer? Voto tani!

Sezoni i ri televiziv ka nisur dhe të gjithë teleshikuesit mbrëmjet i kalojnë duke parë programin apo ‘reality show’ e preferuar. Ndaj sot vendosëm të realizojmë një sondazh lidhur me ‘reality show’ tuaj të preferuar, për të parë kë prej tyre pëlqejnë më së shumti lexuesit e revistës “Bordo”.

Poll

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF