KreuStil Jetese

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një fillim-nëntori “të shkëlqyer”!

Tre shenjat e horoskopit që do të kenë një

Tre shenja të horoskopit do të kenë fillimin më të mbarë të nëntorit. Konsiderojeni veten me fat nëse i përkisni atyre.

Binjakët

Keni besim në aftësinë tuaj për të kapërcyer problemet dhe mendoni se këtë javë, ju dhe partneri juaj romantik tashmë keni “përparësinë” e nevojshme. Ju mund të kapërceni cdo vështirësi së bashku, e provuar kjo edhe në të shkuarën. Ajo që ka ndodhur gjatë kohës tuaj së bashku është se ju keni kuptuar veçantinë e njëri-tjetrit dhe ndërsa nëntori po afrohet, gjithnjë e më shumë mundësi do të vijnë për t’i treguar njëri-tjetrit se kush jeni në të vërtetë. Edhe pse nuk ju pëlqen të debatoni, ju e dini se një ndryshim i mendimeve është i shëndetshëm dhe do të shihni se çfarëdo që të dy nuk pajtoheni për këtë javë, është aty për t’ju ndihmuar të rriteni dhe të ndjeni më shumë dashuri për njëri-tjetrin.

Gaforrja

E pëlqeni këtë stinë dhe kur ndiheni rehat me natyrën dhe mjedisin tuaj, e tendenca juaj për të qenë më të dashur është normale. Gjatë javës, ju dhe partneri juaj afroheni më shumë dhe kjo ndodh për një sërë arsyesh. Megjithatë, motivi kryesor është se tani keni mësuar se si individë, ju mund të rriteni së bashku. Një kali mi Venusit me Uranin ju bën të ndiheni se personi me të cilin keni rënë në dashuri është me të vërtetë i duhuri dhe i denjë për vëmendjen tuaj. Ekziston një ndjenjë respekti dhe kjo ju pëlqen shumë. Do të shihni gjithashtu që tani që viti po mbaron, gjithçka duket magjike. Të dini se muajt e dimrit do t’i kaloni me personin që doni dhe besoni do të thotë gjithçka për ju dhe sigurisht që e bën javën të duket premtuese dhe ndoshta emocionuese.

Ujori

Kjo lloj energjie ndikon gjithmonë tek ju në mënyrën e duhur. Ju dëshironi të përdorni ide të reja dhe dëshironi të joshni partnerin tuaj romantic. Edhe ngjarjet në dukje të pakuptimta si festat e Halloëeen duken si mundësi argëtuese për t’u argëtuar me partnerin tuaj. Argëtimi është ajo që e bën këtë javë të mirë për ju dhe partnerin tuaj. Me tribunë e Venusit dhe Uranit që rri pezull mbi ju në ditën e fundit të tetorit, do të ndiheni sikur nuk është vetëm kënaqësi të jeni me partnerin tuaj, por edhe mirë që ata janë të njëjtit lloj “të çuditshëm” si ju. Gjatë kësaj jave do ta vlerësoni më shumë personin me të cilin jeni.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF