Kate Winslet kundër fotoshopit: Mjaft m’i modifikuat fotot!

Kate Winslet kundër fotoshopit. Aktorja imazhi i ‘Lancome’, nuk pranon më që fotot e saj në fushatën publicitare të modifikohen për të qenë një shembull pozitiv i femrave të brezit të ri. “Dua të jem autentike, – shpjegon aktorja për ‘E! news’, – edhe me rrudhat e mia”. Më tej Winslet kritikon modifikimin ekstrem dhe tjetërsimin e imazhit, që shpesh e bëjnë fytyrën krejt ndryshe nga ç’është në të vërtetë. “Kam gjithmonë dëshirë të them të vërtetën për atë që jam, – pohon aktorja, – ndiej një përgjegjësi të madhe karshi të rinjve”. Sa i takon kontratës së saj me ‘L’Oreal’, Kate Winslet dukej më natyrale dhe dukshëm pa asnjë grimë fotoshopi.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *