Rudina Magjistari, shëtitja e parë me Mian 0 102

Prezantuesja e njohur e ekranit, Rudina Magjistari e cila u bë mama një muaj më parë, është shfaqur për herë të parë me vajzën e sapolindur. Në formë shumë të mire dhe duke shëtitur vajzën me karrocë, prezantuesja duket tej mase e lumtur që ka vendosur të ndajë këtë moment edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, të cilët padyshim kanë qenë kurioze për të parë atë me vazjën. Nga sa duket edhe përmes fotos, shëtitjen ato po e bëjnë në kodrat e Liqenit Artificial, por nuk shfaqet babai i Mias, i cili ka gjasa të jetë duke shkrepur foton.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *