Mbërrin edicioni festiv i Bordo

 

BORDO_3_COVER_FB

Nga nesër në çdo pikë shitje revista Bordo vjen me numrin e ri, një edicion dedikuar festave dhe jo vetëm. Një guidë e plotë me 101 ide se çfarë mund t’u dhuroni njerëzve tuaj më të dashur. Të gjitha tendencat e duhura sesi të visheni në këto ditë festive, shoqëruar me disa receta të shëndetshme, destinacionet më të mira për të udhëtuar gjatë pushimeve si dhe ide për dekorin e shtëpisë. Bordo zbulon surprizat që pritet të sjellë festivali në RTSH, një rrëfim i pazakontë për të njohur aktoren Rovena Lule Kuka, e shumë faqe të tjera të cilat mund t’i zbuloni duke shfletuar revistën, e cila nga nesër gjendet në çdo pike shitje.

Me këtë numër festiv, BORDO ju uron Gëzuar Festat!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *