Pas divorcit, Gwen Stefani puthje pasionante me të dashurin e ri

View Gallery
4 Photos
Pas divorcit, Gwen Stefani puthje pasionante me të dashurin e ri
Blake Shelton dhe Gwen Stefani duke u puthur

Pas divorcit, Gwen Stefani puthje pasionante me të dashurin e ri

Pas divorcit, Gwen Stefani puthje pasionante me të dashurin e ri
Blake shelton dhe Gwen Stefani-1

Pas divorcit, Gwen Stefani puthje pasionante me të dashurin e ri

Divorci i saj i papritur zuri faqet e të gjitha revistave rozë për faktin se ishte fare i papritur nga të gjithë. Shkaku i ndarjes së Gwen Stefani nga Gavin Rossdale ishte një tjetër lajm sensacional; ai e kishte tradhtuar prej kohësh me dadon e tre fëmijëve të tyre. Por duket se 44-vjeçarja tashmë e ka hedhur pas lidhjen disavjeçare teksa është fotografuar më  e lumtur se kurrë me të dashurin e ri, Blake Shelton. Çifti janë parë teksa kalonin një mbrëmje së bashku, ku nuk kanë munguar as puthjet pasionante.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.