Golden girls: divat braktisin të zezën për arin

Nëse objektivi mbi tapetin e kuq është më mos kalosh pa u vënë re, zgjedhja më e mirë është të mbulohesh me ar. Këtë e dinë mirë divat, që zgjedhin metalin e çmuar kur duan të zënë objektivin e fotografëve (dhe vëmendjen e fansave).  Për më tepër, ari është një ngjyrë ‘demokratike’: ëmbëlson brunet, u jep dritë biondeve dhe një shkëlqim magjepsës cilitdo tjetër. Ja disa nga personazhet VIP që kanë zgjedhur të vishen me ar në tapetin e kuq, që nga Olivia Palermo tek Heidi Klum, nga Keira Knightley tek Naomi Campbell.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *