Ndarjet më të bujshme VIP të 2015

Le ta pranojmë: 2015 nuk ishte një vit i mbarë për shumë nga çiftet e njohura VIP, që tashmë mund të quhen ‘ish’. Ndarja e Ben Affleck dhe Jennifer Garner habiti shumëkënd që shihte tek çifti i njohur dhe i suksesshëm i Hollivudit që lidhje solide dhe të qëndrueshme. Gwen Stefani dhe Gavin Rossalde; Jon Hamm dhe Jennifer Wesfeld dhe së fundmi, piloti i mirënjohur i Formula 1, Jenson Button i cili u divorcua nga bashkëshortja e tij, Jessica Michibata vetëm pas 1 viti martesë janë mes çifteve fatkeqe të këtij viti. Shihni cilët janë të famshmit e tjerë që i kanë dhënë fund këta 12 muaj…

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *