Ndarjet më të bujshme VIP të 2015

View Gallery
17 Photos
Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Ben Affleck & Jennifer Garner

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Amanda Seyfried & Justin Long

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Avril Lavigne & Chad Kroeger

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Bradley Cooper & Suki Waterhouse

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Ellie Goulding & Dougie Poytner

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Gigi Hadid & Joe Jonas

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Gwen Stefani & Gavin Rossdale

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Jenson Button & Jessica Michibata

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Jon Hamm & Jennifer Westfeldt

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Kate Beckinsale & Len Wiseman

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Megan Fox & Brian Austin Green

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Miley Cyrus and Patrick Schwarzenegger

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Rita Ora & Ricky Hill

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Scott Disick & Kourtney Kardashian

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Sean Penn & Charlize Theron

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Yolanda Foster & David Foster

Ndarjet më të bujshme VIP të 2015
Zayn Malik & Perrie Edwards

Le ta pranojmë: 2015 nuk ishte një vit i mbarë për shumë nga çiftet e njohura VIP, që tashmë mund të quhen ‘ish’. Ndarja e Ben Affleck dhe Jennifer Garner habiti shumëkënd që shihte tek çifti i njohur dhe i suksesshëm i Hollivudit që lidhje solide dhe të qëndrueshme. Gwen Stefani dhe Gavin Rossalde; Jon Hamm dhe Jennifer Wesfeld dhe së fundmi, piloti i mirënjohur i Formula 1, Jenson Button i cili u divorcua nga bashkëshortja e tij, Jessica Michibata vetëm pas 1 viti martesë janë mes çifteve fatkeqe të këtij viti. Shihni cilët janë të famshmit e tjerë që i kanë dhënë fund këta 12 muaj…

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.