Vitet 90 më në modë se kurrë! 0 121

Një ditë do të ndodhte, vitet 90 janë tashmë mjaftueshëm të largëta për t’u shndëruar në burim inspirimi për modën.

Ky është okazioni ideal për të gjitha ndjekëset e modës së kësaj gjenerate që të kopiojnë (pak) stilin e idhujve të tyre të epokës, qoft Madonën, Spice Girls apo edhe të aktorëve të serive mitike si Friends, Dawson dhe Beverly Hills.

Për sa i përket inspirimit, rikthehen fuqishëm ngjyrat pop, pamja kull dhe elemente të lirshme, për të harruar detajet shumë të ngarkuarra që i lëmë përfundimisht në dollap.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *