Bar Rafaeli në pritje të fëmijës së parë 0 76

Viti 2016 vjen me ndryshime të mëdha për Bar Rafaeli. Top modelja e njohur ka konfirmuar për të gjithë miqtë dhe fansat e saj se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë. Duke postuar në Instagram foton e një testi shtatzënie pozitiv, modelja izraelite e ndau lajmin e mirë me 2,1 mln ‘followers’ e saj. Pak muaj më parë 29-vjeçarja u martua me të dashurin e saj, biznesmenin 40-vjeçar Adi Ezra.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *