Bar Rafaeli në pritje të fëmijës së parë

View Gallery
3 Photos
Bar Rafaeli në pritje të fëmijës së parë
BAR REFAELI ME BASHKESHORTIN ADI EZRA

Bar Rafaeli në pritje të fëmijës së parë
Bar Rafaeli

Bar Rafaeli në pritje të fëmijës së parë
Bar Rafaeli

Viti 2016 vjen me ndryshime të mëdha për Bar Rafaeli. Top modelja e njohur ka konfirmuar për të gjithë miqtë dhe fansat e saj se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së saj të parë. Duke postuar në Instagram foton e një testi shtatzënie pozitiv, modelja izraelite e ndau lajmin e mirë me 2,1 mln ‘followers’ e saj. Pak muaj më parë 29-vjeçarja u martua me të dashurin e saj, biznesmenin 40-vjeçar Adi Ezra.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.