Kur supermodelet sundonin botën

Kendall Jenner mund të ketë më tepër se 50 mln ndjekës në Instagram dhe Gigi Hadid mund të ketë fituar Donatella Versace dhe Vicorias Secret në një vit.

Por kur vjen puna tek supermodelet na shkon mendja tek vajzat që në vitet ‘90 mbretëronin pasarelat e të gjithë botës. Cindy Crawford, Claudai Schiffer dhe treshja e famshme Linda Evangelsita, Naomi Campbell dhe Christy Turlington kanë shkruar historinë e modelingut së bashku me Tatjana Patiz, Carla Bruni, Karen Mulder dhe Nadja Auermann.

Këtyre emrave mund t’i shtojmë edhe atë të Kate Moss, që u bashkua më vonë me grupin, popullariteti i të cilave asnjëherë nuk u fashit, ndoshta për faktin se e kishin shijuar dhe ishin kënaqur vërtetë në pasarela.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *