Saint Laurent vjeshtë-dimër 2016-2017 meshkuj & femra 0 75

Dje në mbrëmje u zhvillua sfilata Saint Laurent vjeshtë-dimër 2016-2017 meshkuj dhe femra (pjesa e parë) në Palladium, sallë koncertesh emblematike në Los Angeles.

Një show i inspiruar nga kultura kaliforniane dhe që i bënte homazhe ikonave të rokut fetish të Hedi Slimane.

Në galerinë tonë të fotove do të gjeni të plotë këtë eveniment emblematic.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *