Megan Fox shtatzënë, kush është babai?

Urime për aktoren Megan Fox! Revista People raporton se Megan është në pritje të një fëmijë.
Sipas burimeve të revistës, aktorja është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë, i cili do të iu bashkohet dy fëmijëve të saj të vegjël, Noah, 3 vjeç dhe Bodhi, 2 vjeç. Dy fëmijët janë nga martesa e Fox me me ish-bashkëshortin e saj, Brian Austin Green.
Çifti janë martuar 5 vite më parë, ndërkohë që në muajin gusht të vitit të kaluar Fox ka paraqitur kërkesën për divorc, e cila nuk është finalizuar ende. Ndërkohë që Fox dhe Brian vazhdojnë të shoqërohen me njëri-tjetrin.
Aktorja është fotografuar gjatë ditës së hënë në tapetin e kuq të “CinemaCon” në Las Vegas. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të Vercace, ku dukej barku i saj i rrumbullakosur.
Ajo që ka ngritur pyetje është fakti, se cili është babi i fëmijës.

Burimi: InStyle Mag/ S.L

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *