Pozat joshëse të Rita Ora pas “50 Shades Darker”

Këto selfie të këngëtares Rita Ora me siguri që nuk i keni parë shpesh, ose ndoshta edhe asnjëherë!
Këngëtarja me origjinë shqiptare ka postuar disa selfie tepër sensuale në snapchat, ku ajo ekspozon reccipetat e saj me motive limoni. Mesa duket asaj i pëlqen t’i vendos në lojë fansat duke postuar një sërë selfiesh tepër hot. Dhe Rita Ora nuk e ka lënë t’i shpëtojë rasti të postojë disa foto provokuese për fansat e saj. Këngëtarja e hitit R.I.P ka ndarë këto selfie joshëse në rrjetet sociale në Instagram duke treguar asetet e saj.
Rita Ora kishte veshur reccipeta tepër të guzimshme, gjysmë të tejdukshme dhe me motive limoni. Postimi vjen pasi ajo ishte me xhirimet e “50 Shades Darker” në Vankuver.

Burimi: Daily Mail

Përshtati: S.L

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *