Aurela Hoxha: Arsyeja përse meshkujt nuk më afrohen

Aurela Hoxha ka publikuar linjën e saj të rrobave të banjës, e cila sipas saj deri tani ka pasur shitje dhe ka rezultuar e suksesshme. Në një intervistë të dhënë për suplementin Panorama Plus, ajo ka ndarë detaje të linjës së saj të veshjeve, duke treguar për çmimet e tyre, si edhe personazhet VIP që deri tani kanë zgjedhur të vishen me linjën e saj. Aurela thotë se frymëzim për stilimet e saj mbetet moda e viteve ’60, me ikonën Sofia Loren.
Fashionistja ka folur edhe për jetën e saj private, duke treguar se vazhdon të jetë “single” dhe sipas saj meshkujt, nuk i afrohen sepse ajo nuk është e interesuar të njoh njerëz tani.
“Aurela nuk është e interesuar të këtë një lidhje tani”, pëfundon rrëfimin e saj Hoxha.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *